Zamknij

Fotowizjon

Fotowizjon

W ową pamiętną, bajkową niedzielę przez park kroczyła mała Księżniczka- by oddać cześć wierze, przyjąć święty Sakrament  i zagłębić się w duchowej refleksji”.

Okres wiosenny, majowy; obfity w soczystą zieleń i zalany deszczem kwitnących konwalii- jest czasem szczególnym. To czas poprzedzony skrupulatnymi przygotowaniami, napięciem i długotrwałym oczekiwaniem. Czas Komunii. Takim szczególnym dniem dla mojej koleżanki była pierwsza niedziela miesiąca, gdy prowadziła swoją najmłodszą Oleńkę, w białych szatach pod uroczyście przybrany kościół.
Z przyjemnością podjęłam ten temat, gdyż po pierwsze- dobrze już znamy się z modelami 🙂 po drugie fotografowanie”komunii” z punktu widzenia przeżyć konkretnej osoby jest znacznie ciekawsze niż tworzenie kompleksowej usługi dla klas. Jest czas na spojrzenie na kogoś indywidualnie, co jest istotą każdej wielkiej chwili bez względu na wiek czy elitarność zdarzenia. Ale nie rozwódźmy się tak bardzo w  wielkich słowach tylko przechodźmy do konkretów.
Oto Ola 😀

Komunia_1
Komunia_2
Komunia_3
Komunia_4
Komunia_5
Komunia_7
Komunia_6
Komunia_9Komunia_10

Fotki zostały zrobione techniką „paparazzi”, ponieważ (co jest zasadą w pełni uzasadnioną) zwykle jedna firma dokumentuje, a reszta zainteresowanych pod groźba zaprzestania rytuału-  strzela „zza winkla” 😉

Komunia_11
Komunia_12 Komunia_13 Komunia_14    Komunia_15 Komunia_16 Komunia_17 Komunia_18

Gorące pozdrowionka dla wszystkich komunijnych dzieciaczków i ich przejętych rola rodziców- wszystko będzie dobrze 😉

Napisz komentarz

 • avatar image
  Ada
  16 maja 2013

  A nie wygląda, że zza winkla 🙂 Piknie.

 • avatar image
  Sylwia Wykręt-Saczka
  17 maja 2013

  🙂 Następnym razem, ujmiemy winkiel. Special for you 😉

 • avatar image
  dodaj ogloszenie
  18 kwietnia 2014

  Podoba mi się tutaj, super stronka. Pozdrawiam

 • avatar image
  AlaWiduch
  24 lipca 2014

  Aaa żałuję, że nie wiedziałam wcześniej że robisz też takie zdjęcia. Mieliśmy w tym roku komunie Martusi 🙁 W kościele niby był fotograf, ale nikt nie jest zadowolony z jego pracy.
  Zdjęcia jak zwykle -Przepiękne.

Your name
Your email address
Website URL
Komentarz